Wizyta Fundacji Ronalda McDonalda

Na Oddział Dziecięcy Regionalnego Centrum Medycznym w Białogardzie Sp. z o.o. trafiło pięć łóżek od Fundacji Ronalda McDonalda. Będą z nich korzystać rodzice, którzy w czasie hospitalizacji pozostają ze swoim dzieckiem.

Przekazanie odbyło się z udziałem Pani Aliny Boruckiej – przedstawicielki Ronald McDonald House Charities (RMHC), Prezesa Szpitala w Białogardzie Piotr Skaskiewicz, Piotr Pakuszto – Starosta Białogardzki oraz pracowników RCM.

Łóżka są rozkładane, wygodne, łatwe do utrzymania w czystości, bardzo potrzebne w szpitalnej codzienności, co zgodnie podkreślają także pielęgniarki i lekarze. W ciągu dnia można je złożyć i jako fotel zajmują mniej miejsca, a wieczorem zamienić w wygodne miejsce do spania.

Dziękujemy!